sdr
07 دی 1401 - 13:47

حماس: مقاومت فلسطین قدرتمندتر شده است

یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی «حماس» با تاکید بر اینکه مقاومت فلسطین هر روز قدرتمندتر می شود، افزود: دشمن صهیونیستی ضعیف‌تر شده و از درون در حال فروپاشی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «علی برکه» از رهبران جنبش حماس تاکید کرد که دشمن صهیونیستی در جریان حملات خود به نوار غزه نتوانست بر اراده گروه های مقاومت فلسطین تاثیر بگذارد و مانع از ساخت موشک و تقویت توان نظامی مقاومت شود.

وی در اظهارات خود به مناسبت چهاردهمین سالروز «نبرد فرقان» با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی از ایجاد تفرقه در غزه و شکست ملت فلسطین ناکام ماند، عنوان کرد: این رژیم گمان می ‌کرد می ‌تواند عزم و اراده حماس و ملت فلسطین را درهم بشکند، نوار غزه را اشغال کند و جلوی ادامه حملات موشکی مقاومت علیه اراضی اشغالی و پایگاه‌های صهیونیستی را بگیرد و به راحتی گلعاد شالیت نظامی اسیر خود را آزاد کند، اما مقاومت در همه این موارد صهیونیست ها را ناکام گذاشت.

این رهبر حماس تاکید کرد که دشمن صهیونیستی ثابت کرد که یک جنایتکار تمام عیار است و غیرنظامیان، مراکز وابسته به آژانس امدادرسانی و ایجاد اشتغال برای آوارگان فلسطینی «آنروا»، مدارس، بیمارستان‌ ها و مراکز دولتی را بمباران می‌ کند.

علی برکه تصریح کرد که ملت فلسطین در نبرد فرقان شماری از بهترین فرزندان خود را تقدیم کرد، از جمله دکتر «نزار ریان» که همراه با خانواده‌اش به شهادت رسیدند، اما کابینه وقت رژیم صهیونیستی به نخست وزیری «ایهود اولمرت» دیگر روی کار نیست و ملت فلسطین همچنان باقی است و به مقاومت خود ادامه می دهد و «نتانیاهو» و «بن گویر» و تمامی صهیونیست‌های تندرو نیز خواهند رفت و مجبور به ترک سرزمین فلسطین خواهند شد و فلسطین آزاد با هویت عربی و اسلامی باقی خواهد ماند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 940448