sdr
15 اسفند 1401 - 16:34

«هرتزوگ» برای چندمین بار زنگ خطر فروپاشی اسرائیل را به صدا درآورد

تشدید اختلافات داخلی رژیم صهیونیستی برای چندمین بار با واکنش رئیس این رژیم همراه شد و او اذعان کرد که اسرائیل با بحران تاریخی داخلی مواجه است و سخت ترین لحظات خود را تجربه می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی گفت که اسرائیل با یک بحران تاریخی مواجه است که آن را به فروپاشی از داخل تهدید می‌کند.

بر اساس این گزارش، رئیس رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: ما در سخت‌ترین لحظات تجربه شده در اسرائیل زندگی می‌کنیم و همه ما از ته قلب می‌دانیم که این بحران برای ما یک خطر داخلی محسوب می‌شود.

این اظهارات رئیس رژیم صهیونیستی در حالی است که او چند روز پیش نیز گفته بود که اسرائیل با مرحله دشوار و بحران داخلی عمیق و خطرناکی مواجه است که همه را تهدید می‌کند.

هرتزوگ عصر چهارشنبه در سخنانی افزود: ما در این ایام پیچیده بیش از هر وقت دیگری با چند پارچگی مواجه هستیم.

وی ادامه داد: این بحران داخلی عمیق و خطرناک همه را تهدید می‌کند. این بحران تهدیدگر استحکام داخلی و همبستگی اسرائیلی است که بسیار بسیار خطرناک است.

هرتزوگ خطاب به صهیونیست‌ها گفت: من اعتراض، نگرانی و ترس را درباره اصلاحات قضائی می بی نم. این امر می‌تواند ما را به پرتگاه سختی بکشاند یا اینکه در مقابل از طریق توافق به راهکاری دست یابیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1077103